Kuroshitsuji Centrum

~Najnowsze skanlacje Kuroshitsuji~


#31 2010-03-25 17:18:21

Emii_91

Swoj

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: Paringi

. . .
Nie, oświadczam wam, że powoli ze mną gorzej... A teraz jak to przeczytałam, to już chyba naprawdę... xD

"

Jeśli oczekujesz że też się uśmiechnę, to się mylisz.
~Ciel"

Powaliło mnie xD

"Jeśli tak, moje marzenie się spełniło XD ... Czy kiedykolwiek pozwoliłbyś Cielowi czytać opowiadań +18?

Nie, przynajmniej dopóki nie dorośnie. Wolę go uczyć tych rzeczy z pierwszej ręki. Jeśli by czytał takie opowiadania nic by do nauki nie zostało, prawda?
~Sebastian"

W ogóle, cały "wywiad" jest znakomity ^^

Offline

 

#32 2010-03-25 17:52:27

Sora_Geek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 52
Punktów :   

Re: Paringi

Są nowe pytania, jak chcecie mogę je też dać xDD

Offline

 

#33 2010-03-25 17:57:53

Emii_91

Swoj

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: Paringi

Tak! Tak! Tak!
'prosi na kolanach'
Wiesz Sora-chan... uwielbiam cię za to xD

Offline

 

#34 2010-03-25 19:53:42

Sora_Geek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 52
Punktów :   

Re: Paringi

No to dobra, Jedziemy xDDD. I przysięgam, ja to tylko tłumaczę, w pierwszej części macie link do oryginalnych, angielskich pytań i odpowiedzi xD:

Sebastian, zobaczymy kiedyś twoja prawdziwą formę? I dlaczego nie pozwoliłeś jej zobaczyć Cielowi?
Jeśli Yana Toboso będzie tego chciała, decyzja należy do niej. Nie chciałem go niepokoić.
~Sebastian

Czytaliście jakieś fanfiki o was? Śmieszą was?
Tak, czytaliśmy. Fanfiction.net jest doskonałym ich źródłem. Widzieliśmy parę tu i tam, i widzę parę talentów. Nie które są śmieszne, ale też inspirują do wypróbowania rzeczy z nich.
~Sebastian

Zapytałeś się czemu wszystkie wasze fanki są zboczone, myślę że to dlatego że oboje jesteście zabójczo seksowni i nie do powstrzymania duetem? Czy przeszkadza wam że fanki uważają że jesteście seksowni?
Jestem zaszczycony, lecz też troszkę zaniepokojony gdyż pytacie o... intymne sprawy. Za to Sebastian chyba nie ma z tym żadnego problemu, wydaje się irytująco wesoły odkąd stworzyliśmy to konto.
~Ciel

Ciel, Sebastian mówi że cię rozdziewiczył, kiedy to się stało ?
Czemu, fanki, jesteście takie zboczone? To było przed kręceniem sceny w więzieniu.
~Ciel

Zatrudniłbyś mnie jako pokojówkę? Będę Cosplayować Sebastiana by odwrócić uwagę Grella, nie jestem tak ślepa jak Mey Rin... no, tylko trochę... ale moje okulary są w porządku
Serio? Nadajesz się, jesteś zatrudniona.
~Ciel

Ciel, opowiesz nam o swoim pierwszym pocałunku z Sebastianem?
To było po tym jak Sebastian uratował mnie przed tą statuą w anime, bo wtedy przeszkodziły nam te fajerwerki.
~Ciel

Ciel, jaką karę dałeś Sebastianowi za seks z tą zakonnicą w odcinku 17?
kazałem mu umyć Pluto
~Ciel

Ciel, powiedz nam: lubisz być przytulany?
tylko przez Sebastiana.
~Ciel

Ciel, straciłeś już swoje dziewictwo. Jak Sebastian to zrobił? Było romantycznie? Bolało?
Jak to zrobił? Wsadził to do mojego ty-. Znaczy się, wiesz jak. I tak, było romantycznie. Na początku trochę bolało, ale się przyzwyczaiłem.
...Nie wierze że na to odpowiedziałem.
~Ciel

Sebastian i Ciel, jeśli mielibyście przygotować romantyczny wieczór, co byście zrobili i czemu?
Ugotowałbym ulubione dania panicza i zjedlibyśmy razem kolację. Panicz powiedział że zgodziłby się później nosić koci kostium. Zrobilibyśmy to bo to jest coś co lubimy.
~Sebastian

Sebastian, podobał ci się Ciel w tamtej różowej sukience?
oh, wyglądał przeuroczo
~Sebastian

*Odpowiedź na pytanie o kota xD* Dziękuję! Obiecuję że nie, będę tylko pupilkiem. Odejdę kiedy nie będę potrzebna c:...Ciel, zgadzasz się? :c
Tak, tylko nie zajmuj mu całego czasu, i nie przeszkadzaj w prywatnych momentach.
~Ciel

Ciel, na końcu anime, czemu poprosiłeś Sebastiana by bolało? :3
Bo lubię ból *rumieniec* (Nie mam komentarza na to...mój musk boli... <- Sora)
~Ciel

Sebastian: Na końcu anime serio zabrałeś duszę Ciela czy go pocałowałeś?
Oczywiście że pocałowałem
~Sebastian

Co kochacie w sobie najbardziej?
Nie ma takiej rzeczy której byśmy nie kochali w sobie nawzajem.
~Sebastian

Hej, Sebastian, mogę być twoim pupilkiem? *jakimś cudem kotem-demonem* Przysięgam że nie będę wam przeszkadzać, będę posłuszna jak tylko mogę!
Kolejna osoba chce być moim kotem? Oczywiście że możesz, uwielbiam koty. Tylko nie drażnij panicza, szybko staje się zazdrosny.
~Sebastian

W odpowiedzi na to stado kotów, mogę ci kupić ich tyle ile zechcesz Sebasku! ~Grell
Przepraszam, ale nawet ja mam swoje granice. Proszę, przestań mnie nachodzić, Grell.
~Sebastian.

Sebastian, jak powstają demony?
To jest tylko do mojej wiadomości.
~Sebastian

Cie, lubisz crossdressing? Sebastian, jakie są twoje ulubione stroje Ciela?
Nie, nie lubię, przestańcie pytać.
~Ciel

Lubię strój kota, bardzo "fetching" (i tu za cholere nie mogę tego przetłumaczyć. "fetching" znaczy przynosić, i raczej nie można tego jakoś odnieść do ubrania<-Sora)
~Sebastian

Czemu kruk jest jak biurko?
Czemu biurko jest jak kruk? (nawet nie pytajcie, sama nie wiem o co chodzi O.o<- Sora)
~Ciel

hehe, więc Ciel, nosiłeś kiedyś tą sukienkę ode mnie (skoro trzymałeś ją tyle czasu)? ~Lau
Nie
~Ciel

Ciel, czy było kiedyś coś o co chciałeś poprosić Sebastiana, lecz tego nie zrobiłeś bo bałeś się że trochę go poniesie?
*rozgląda się* Tak
~Ciel

Sebastian, jak wielu panów już miałeś? Ciel, jaki jest twój ulubion deser od Sebastiana?
Zbyt wielu by liczyć.

~Sebastian

Cokolwiek z czekoladą
~Ciel

Więc, Sebastian, powiedz: slipki czy bokserki?
bokserki (Dziękuję, Sebastian, dziękuję *u* <-Sora xDDD)
~Sebastian

Sebastian, kochasz Ciela?
Oczywiście że tak
~Sebastian

Ciel, jeśli być miał jedno BARDZO OSOBISTE pytanie dla Sebastian, co by to było, i czemu właśnie to, i wysłałbyś Sebastiana pod drzwi po gumisie?
Zapytałbym czy podobało mu się z tą zakonnicą, z oczywistych powodów, i czemu niby miałbym to robić?
~Ciel

Sebastian, publika chciałaby wiedzieć jak BARDZO chcesz dziewictwa Ciela, hmmm?
Za późno.


i to by było na tyle, jakby pojawiły się jakieś nowe to jutro, proszę X_x

Offline

 

#35 2010-03-26 15:05:14

 Megami-sama

Skanlator

7541773
Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Paringi

ciekawe xDDD:D

Ostatnio edytowany przez Megami-sama (2010-03-26 15:06:22)

Offline

 

#36 2010-03-26 19:56:15

Emii_91

Swoj

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: Paringi

Ludzie, to jest zarąbiste xD

Offline

 

#37 2010-03-26 19:57:43

Emii_91

Swoj

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: Paringi

A i Sora-chan - ja Cię właśnie za tłumaczenie kocham xD

Offline

 

#38 2010-03-26 22:33:40

Sora_Geek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 52
Punktów :   

Re: Paringi

Ok, daję dalsze tłumaczenie xDD. Tak jak poprzednio, ja tylko tłumaczę xDD.

Jestem zatrudniona!? Bomba! Teraz muszę być tylko tak wysoka jak Sebastian... chyba będę potrzebować szczudeł! haha. Jak wysoki jesteś, Sebastian? A ty, Ciel?
Nie wiem jak Sebastian, ale ja... czemu muszę ci mówić mój wzrost?
~Ciel

Jak bardzo się kochacie?
Bardzo
~Sebastian

yahooooo Hrabio~ -Lau
odejdź
~Ciel

Sebastian, Ciel jest taki słodki 8D. Dasz mi go 8D?
Przykro mi, ale nie. Ciel jest tylko mój.
~Sebastian

Sebastian, lubisz gepardy? Interesującym jest to że są bardziej jak psy niż koty *zmienia się w geparda*.
Jeśli są bardziej jak psy to nie, nie lubię nic związanego z psami.
~Sebastian

Kto jest zazwyczaj na górze >3?
Ja. I zamierzam być przez jeszcze długi czas. (KŁAMSTWO! RATUJE SWOJE MĘSKIE EGO XDD <- Sora)

O MÓJ BOŻE, Cieeeel! Jesteś z Sebastianem!? To takie słooooodkie! Sebastian, upewnij się by ubierać ggo w słoooodkie ubranka, dobra? Czytałam tu coś o kocim stroju... to byłoby TAKIE super! ~Lizzy
Oczywiście, panienko Elizabeth. Zrobię to natychmiast.
~Sebastian

Nie wyszukiwaniu, czy lolitom?
Obydwu (Nie za bardzo tego zrozumiałam, ale mniejsza. I tak hipokryta == <-Sora)
~Ciel

Haha dzięki . teraz będę pupilkiem ^^... Sebastian, co byś zrobił gdyby Ciel zamienił się w psa? (Najdziwniejsze pytanie świata)
Mimo że nie lubię psów, jest ciągle oim panem, więc traktowałbym go normalnie.
~Sebastian

Cielaczku (w oryginale było Ciel-chan, ale tak mi się spodobała ta ksywka, użyta przez kogoś na innym forum, że musiałam jej użyć xD<- Sora), powiedzmy że dziś jest rocznica dnia kiedy Sebastian wyznał ci miłość, co robisz dla niego?
...założyłbym ten głupi koci kostium w którym tak lubi mnie widzieć.
~Ciel

Gdzie są Finny, Mey Rin, i Bard?
Za sceną, szykują się do następnej sceny.
~Ciel

Sebastian, wziąłbyś z Cielem dziecko?
Tylko jeśli by chciał, nie chcę go do niczego zmuszać.
~Sebastian

(rumieniec) Szczere pytanie, bez jaj: Grell to chłopak czy dziewczyna?
Chłopak, lecz mu się to nie podoba.
~Sebastian

Ciel, nie musisz bać się fanek, nie jesteśmy straszne, aż tak lol. Czemu założyliście to konto?
Sebastian myślał że to będzie niezła okazja do rozgłosu. osobiście, uważam że po prostu chciał połechtać swoje ego. (MÓWIŁAM <-Sora xD)

Offline

 

#39 2010-04-01 13:10:36

Emii_91

Swoj

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: Paringi

Muszę przyznac racje - Sebastian chciał sobie ego podnieść xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl