Kuroshitsuji Centrum

~Najnowsze skanlacje Kuroshitsuji~

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-03-09 23:11:18

Sora_Geek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 52
Punktów :   

Kuroshitsuji Musical 2

Kuroshitsuji Musical 2


http://d-6th.com/blog/assets_c/2010/03/10031702-thumb-500x333-97.jpg



Tytuł: Kuroshitsuji- Najpiękniejsza śmierć na świecie- 千の魂と堕ちた死神


Tak więc po sukcesie pierwszej części chcą zrobić sequel ^^. Ogólnie aktorzy ci sami, tylko zamiast Sakamoto Shogo będzie grany przez Nishii Yukito. Oprócz tego dodatkowo pojawią się jeszcze Wicehrabia Druitt, shinigami z mangi- Ronald Knoxx i trzy fillerowe postacie - jakiś Alan, Hanks i Eric.


Fabuła:
Ogólnie, fabuła będzie się toczyć w okół kolejnego zlecenia od Królowej - zbadania przypadkowych morderstw w Londynie. Tym czasem shinigami mają problem z "niezbieralnymi" duszami. William i Grell mają to zbadać, i zabiorą ze sobą przy okazji uczniów na shinigami- Alana i Erica. We wszystko to wplątana będzie jeszcze opera którą Wicehrabia Druitt chce wystawić.


Daty występów
:

Tokyo Maj 3-9

Aichi
Maj 15-16

Osaka Maj 21-23


Zdjęcia:


Z Bleach Asylum, scany od SpaceCat

http://i46.tinypic.com/2dilhko.jpg
*Fangirl pisk *u* *

http://i47.tinypic.com/xd59xz.jpg

http://i48.tinypic.com/qx9jqv.jpg
Patrząc tak na tego nowego Ciela myślę sobie "Skarbie, ten strój jest na ciebie za duży UwU". Ale kto wie, może i się popisze? Ja dla mnie jak będzie mógł pokazać tę badassową stronę Ciela - jest dobrze.

http://i50.tinypic.com/2ryo9kp.jpg

http://i47.tinypic.com/speu0m.jpg

http://i46.tinypic.com/34e24nb.jpg

EDIT: Update z nowymi artami

http://i48.tinypic.com/24o15bp.jpg

http://i39.tinypic.com/2aj1ag2.jpg

http://i43.tinypic.com/e7e23t.jpg

Nowe postacie: ten z po z brodą to Eric, ten po środku to Alan

Offline

 

#2 2010-03-09 23:27:43

 Megami-sama

Skanlator

7541773
Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Kuroshitsuji Musical 2

Mam tylko nadzieję, że nie zawiodę sie(napewnie nie xD)
Pierwszy musical przypał mi do gustu, a szczegłnie aktor grający Sebastania( i jego głos.) To chyba jakaś prywatna obsesja xD
Tak więc poczekamy do Maja(tym bardziej, że to mój miesiąc) i przekonamy się jak wyszło xD
*zaciera rączki* już nie mogę się doczekać xD

Offline

 

#3 2010-03-10 11:28:08

Sora_Geek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji Musical 2

To prawda, ogólnie wygląda że będzie nie źle xDD. chyba chcą nam wynagrodzić brak Grella w mandze (fillery, OVA, dwa musicale)
W sumie faktycznie z wyglądy Yuya Matsushisa pasował, ale głos wydawał mi się trochę za wysoki. Nie mówię że był zły, po prostu za bardzo przyzwyczaiłam się do Daisuke Ono ;;;.

A co myślisz o Cielu? Shogo-kun ładnie ujmował tę słodkość Ciela jednocześnie nie zabierając mu tej doroślejszej strony. Toboso na swoim blogu po przymiarce kostiumów (tak, ona projektuje stroje dla nich) była zachwycona tym nowym. Myślę że jak przy jego "morderczym spojrzeniu" nie pisnę "jaki uroczy!" to będę mogła uznać że zagrał dobrze xD.

Offline

 

#4 2010-03-10 13:46:57

 FrauxChan

Administrator

7139278
Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Kuroshitsuji Musical 2

nyah...to jest juz film o Kuro XDD'? ale jestem do tylu z tym wszystkim...yhym!

Offline

 

#5 2010-03-10 13:51:31

Sora_Geek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji Musical 2

Nie film, musical xD. Już drugi ^^. Zaraz dam temat o pierwszym :3.

Offline

 

#6 2010-03-11 17:36:37

Emii_91

Swoj

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji Musical 2

Ja muszę stwierdzić, że pierwszego nie obejrzałam do końca (wkurza mnie, że nawet angielskich napisów nie ma, może bym coś zrozumiała -.-) ale jestem w trakcie motywacji do oglądania dalej, bo bardzo mi się podoba. A najbardziej oczywiście Sebuś *w* Yuya zagrał wspaniale i mam teraz małą obsesje na jego punkcie xD'
Mam nadzieje, że jak już będę mogła obejrzeć drugą część to się nie zawiodę tak, jak na pomyśle o drugiej części anime (Sebusia ma nie być T.T)

Offline

 

#7 2010-03-11 20:38:26

Sora_Geek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji Musical 2

To prawda, tzn. Ja obejrzałam do końca, ale też za bardzo nie wiedziałam co się dzieje ;;;. Na szczęście drugi to osobna historia więc jakby się napisy ciąle nie pojawiły nie będzie problemów xDD.

Offline

 

#8 2010-03-13 23:26:23

 Megami-sama

Skanlator

7541773
Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Kuroshitsuji Musical 2

Sora_Geek napisał:

To prawda, ogólnie wygląda że będzie nie źle xDD. chyba chcą nam wynagrodzić brak Grella w mandze (fillery, OVA, dwa musicale)
W sumie faktycznie z wyglądy Yuya Matsushisa pasował, ale głos wydawał mi się trochę za wysoki. Nie mówię że był zły, po prostu za bardzo przyzwyczaiłam się do Daisuke Ono ;;;.

A co myślisz o Cielu? Shogo-kun ładnie ujmował tę słodkość Ciela jednocześnie nie zabierając mu tej doroślejszej strony. Toboso na swoim blogu po przymiarce kostiumów (tak, ona projektuje stroje dla nich) była zachwycona tym nowym. Myślę że jak przy jego "morderczym spojrzeniu" nie pisnę "jaki uroczy!" to będę mogła uznać że zagrał dobrze xD.

tak bezsprzecznie rola Cel'a była odegrana znakomicie. Idealne odzwierciedlenie jego charateru ^__^

Offline

 

#9 2010-05-05 15:42:21

 Megami-sama

Skanlator

7541773
Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Kuroshitsuji Musical 2

Kyaa! To brzmi świetnie- JA CHCĘ TO WIDZEĆ! xDDD <333
*oddaję się w fantazjowanie* xDD

Offline

 

#10 2010-05-10 17:29:48

Sora_Geek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji Musical 2

Sorki, przez przypadek usunęłam mój post z recenzją, dam jedną dłuższą i bardziej dokładną jak tylko ją przetłumaczę.

EDIT//: Przykro mi, tekst sam w sobie ma tyle nieścisłości, że sama nie wiem jak przetłumaczyć niektóre momenty. Np. w jednym zdaniu autorka mówi że Druitt biegnie za Ericiem i jest zatrzymany jego kosą, a w następnym zdaniu że zajmuje się porwanymi dziewczynami (które powinny być już uwolnione przez Erica w jeszcze wcześniejszym zdaniu). Jeżeli ktoś byłby do pomocy, nie wiem, być może mój angielski nie pozwala mi na pojęcie o co biega, to bym bardzo doceniła.

Wczoraj była premiera musicalu. Nie chce mi się tłumaczyć całej recenzji dziewczyny z jednego forum, która tam była, więc po prostu streszczę, jeśli pozwolicie ^^;;;.

Na początku, bilety wygrywało się w jakiejś loterii w Gfantasy, więc na prawdo ciężko je zdobyć. Ozdobienia były na prawdę ładne, zdecydowanie lepsze od pierwszego musicalu. Na niższych poziomach dla VIP-ów podłoga była w szachownicę i nawet były ludzkie pionki ubrane w wiktoriańskie ciuchy <333.

Najpierw William przypomniał wszystkim by mieli wyłączone telefony. Zrobił to dwa razy, i potem pojawili się jacyś ludzie w maskach i na scenie był jakiś czerwony materiał. Jak zdjęli materiał okazało się że to była scena tworzenia kontraktu. Włącznie z małym, biednym Yukito (aktor Ciela, jakby coś) w klatce xD. Ale Seb nie miał swoich bucików D:. Ale za to miał fajną pelerynkę w której tańczył xD.

Potem scena jak Seb ubiera Ciela, i przychodzą służacy, z nowym Bardem z bazooką na ramieniu i listem od królowej. Dała im zadanie zbadania tych morderstw.
Potem akcja przenosi się do świata shinigami. Gadali tam trochę, szczególnie Grell i Ronald którzy chcieli uwagi. I potem wszyscy zatańczyli co tamtej dziewczynie skojarzyło się z backstreet boys xD.
Potem Grell w kiecce zaczął śpiewać jakąś uwodzicielską piosenkę, i jak Seb przyszedł nie był za bardzo pod wrażeniem xDDD.

Potem Ciel i Abberline spotkali się u Undertakera i Seb śpiewał jakąś piosenkę z tancerkami z piórami (XDDDDDDDDD) Undertakerowi się  spodobało i dał informacje (nie chce mówić jakie, bo Japoński nie jest jej ojczystym językiem i mogła nie zrozumieć parę rzeczy, i po prostu nie chce spoilerować) i wtedy Ciel i Seb spotykają te dwójkę nowych shinigami.

Było wiele walk, zazwyczaj z shinigami. Wszyscy wyglądali na prawdę fajnie. Potem pojawił się jakiś gościu porywający ludzi, i okazało się że to był Druitt. Wygląda na to że on i Eric (jeden z  fillerowych shinigami) jakoś się znali.

Było potem ogłoszenie opery Druitta, i przerwa. A po przerwie... było ciemno... Ciel jęczał... i tak, znowu okazało się że to był tylko gorset >>. (IMO, to ciągle przesada że biedny, PRAWDZIWY, ŻYJĄCY, ledwie nastoletni Yukito-kun musiał odgrywać tę scenę >>... chcę to zobaczyć xDDD). Kiedy światła wróciły Ciel pojawił się już w ślicznej, różowej kiecuszce tak jak w mandze <333333333. Grell i inny, fillerowy shinigami Allan też xD. Potem była opera, która podobno wyglądała bardzo w wiktoriańskim stylu i ogólnie historycznie poprawnie. Kobieta która śpiewała miała super głos, strój, i w ogóle. Druitt patrzył się na Sebastiana i Ciela, którzy też go obserwowali. Była walka z Ericiem i Yukito skończył porwany i związany.

Zakończenie było dość smutne, ale dobrze zrobione. Skupiali się bardziej na tych fillerowych postaciach, i ich więzi, i te kanonowe postacie (jak William i Ciel) były trochę zaniedbane. Skończyło sie na tym że Sebastian śpiewając zaprowadził Ciela do łóżka. Potem wszyscy wyszli i zrobili taniec shinigami i to było zajebiste xDD.

Było kilka więcej żartów dotyczących Sebastiana, być może dlatego że Yuya Matsushita powiedział że czuł się trochę odepchnięty pod tym względem, i kiedy wszyscy żartowali z siebie a on tak wiecie.. xD.

Yukito był zdaniem tamtej dziewczyny dobry, ale jednak wolała Shougo-kun'a. Aktorzy na shinigami byli niesamowici. Takuya-san na prawdę wczuł się w rolę Grella, i było wiele fanserwisu Seb x Grell.

Inymi słowy czekamy na DVD xDD...
...
D:

Offline

 

#11 2018-05-21 19:31:31

Rhiess

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-05-21
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Kuroshitsuji Musical 2

Cześć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldomki letniskowe sobieszewo noclegi nad morzem wczasy w Sztutowie